Банкеръ Daily

Общество и политика

Бойко Борисов отново ще е водач на две листи - в София и Пловдив

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отново ще е водач на листите на партията в така наречените лидерски райони - 25-и в София и в 16-и  в Пловдив за изборите на 2 октомври.

Изпълнителната комисия на ПП ГЕРБ утвърди имената на водачите и състава на листите си с кандидати за народни представители. Всички листи ще бъдат регистрирани утре, 28.08.2022 г. (неделя), в районните избирателни комисии в цялата страна.

Ето имената на водачите на листите на ГЕРБ за всички избиритални райони:

МИР 01 Благоевград – Росен Желязков

МИР 02 Бургас – Жечо Станков

МИР 03 Варна – Даниел Митов

МИР 04 Велико Търново - Проф. д-р Костадин Ангелов

МИР 05 Видин – Росица Кирова

МИР 06 Враца – Петя Аврамова

МИР 07 Габрово – Томислав Дончев

МИР 08 Добрич – Деница Сачева

МИР 09 Кърджали – Цвета Караянчева

МИР 10 Кюстендил – Христо Терзийски

МИР 11 Ловеч – Николай Нанков

МИР 12 Монтана – Ирена Димова

МИР 13 Пазарджик – Екатерина Захариева

МИР 14 Перник – Кирил Ананиев

МИР 15 Плевен – Пламен Тачев

МИР 16 Пловдив град – Бойко Борисов

МИР 17 Пловдив област – Десислава Трифонова

МИР 18 Разград – Десислава Атанасова

МИР 19 Русе – Десислава Атанасова

МИР 20 Силистра  - Ивелин Иванов

МИР 21 Сливен – Десислава Танева

МИР 22 Смолян - Д-р Красимир Събев

МИР 23 София град – Румен Христов

МИР 24 София град – Тома Биков

МИР 25 София град – Бойко Борисов

МИР 26 София област – Младен Маринов

МИР 27 Стара Загора – Красимир Вълчев

МИР 28 Търговище – Теменужка Петкова

МИР 29 Хасково – Делян Добрев

МИР 30 Шумен – Красимир Вълчев

МИР 31 Ямбол – Димитър Иванов

 

ГЕРБ - София ще регистрира листите си за 23, 24 и 25 МИР София – град в РИК на 28 август 2022 г., неделя.

Листата за 23 МИР ще бъде регистрирана в 14:00 часа в районната администрация на район „Триадица“, където се помещава 23 РИК. Документите ще бъдат внесени от областния координатор на ГЕРБ – София Тодор Кръстев, водача на листата Румен Христов и кандидатите за народни представители Александър Ненков и Николай Алгафари.

Листата за 24 МИР ще бъде регистрирана в 15.00 часа в районната администрация на район „Възраждане“, където се помещава 24 РИК. Документите ще бъдат внесени от областния координатор на ГЕРБ – София Тодор Кръстев, водача на листата Тома Биков и кандидатите за народни представители Рая Назарян и Евгения Алексиева.

Листата за 25 МИР ще бъде регистрирана в 16:00 часа в районната администрация на район „Красна поляна“, където се помещава 25 РИК. Документите ще бъдат внесени от областния координатор на ГЕРБ – София Тодор Кръстев и кандидатите за народни представители Христо Гаджев, Анна Александрова и Петър Николов.

Facebook logo
Бъдете с нас и във