Новини
Бойко Борисов изпрати съболезнователна телеграма до президента на САЩ
Министър-председателят Бойко Борисов изпрати съболезнователна телеграма до президента на САЩ Барак Обама, в която изразява дълбоката си покруса от новината за поредния акт на чудовищно насилие, при който бе отнет животът на двадесет и осем души, повечето от които деца, при стрелба в началното училище bdquo;Санди Хукrdquo;, Нютаун, щата Кънектикът. Това съобщи правителственият пресцентър.
bdquo;В този момент на тъга искрено споделям болката на семействата и близките на жертвите, със съзнанието, че няма думи, които да изразят скръбта от загубата на дете.
Моля приемете от името на българския народ и от мое име най-дълбоки съболезнования за трагично загиналите невинни американски граждани. Отправям и най-искрени съчувствия към родителите и семействата за огромната им и незаменима загубаrdquo;, се казва в телеграмата.